Wyświetl pojedynczy post
Blacha92
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1300
Stary 26.07.2010, 13:42
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Bridgeburner. A teraz muszę Cię zaskoczyć. Jakiś czas temu była dyskusja na forum Polonii, którzy piłkarze Wisły załapaliby się do pierwszego składu Polonii. Wyszło na to, że poza Kirmem, Sobolewskim, Gargułą i napastnikami żaden nie miałby szans Z tym śmiechem przy czwórce piłkarzy nie przesadzaj - Trałka wziął się ostatnio do roboty i naprawdę miło oglądało się jego grę. Jestem pewny, że jeżeli nadal będzie tak walczył, to wróci do reprezentacji. Z kolei Brzyski to jeden z najlepszych lewych obrońców o atomowym uderzeniu, w czasie rundy nie przydarzył mu się ani jeden słaby mecz. Dziewicki - wiadomo, że ma swoje lata, ale jest tak samo pewny jak np. Bosacki czy do niedawna Głowacki u Was. Natomiast Gancarczyk, fakt, że rundę miał słabą, ale powoli się aklimatyzuje - i tak jak Mierzej po pół roku - powinien grać swoje. Bądź co bądź w sparingach fajnie uzupełnia się z Mierzejewskim.

Kreseq, ale będzie 3-4 miejsce? Sami piłkarze powtarzają, że w tym roku tylko walka o mistrza
Stary naprawdę? To wasze forum to jakaś wyrocznia? Na waszym forum udzielają się jakieś największe tuzy światowego futbolu, że możecie stwierdzić, kto sie nadaje z innych klubów a kto nie?
To teraz chłopcze idz do łazienki, włóż głowę pod kran, potem idz zobacz tabele ligową z zeszłego sezonu i przemyśl to sobie, WISŁA miała praktycznie na każdej pozycji lepszego zawodnika, nie licząc drobnych wyjątków. Nawet nasz niepewny Pawełek był pewniejszy od Przyrowskiego. Jedynego grajka, którego bym od Was chciał to Mierzejewski i to by było na tyle.
Odpowiedz cytując