Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 26.07.2010, 13:37
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Pożyjemy, zobaczymy jak będzie z Gancarczykiem.

Co do Dziewickiego i Głowackiego. Turcy chcieli przed jego powrotem do Polski przyznać mu obywatelstwo, aby grał w ich reprezentacji. Zobaczymy czy Głowacki wyrobi sobie taką samą markę nad Bosforem.

Trałka - chłopie, obejrzyj sobie ostatnie mecze Polonii i grę Trałki. Wcześniej można było mieć do niego pretensje, ale pod koniec sezonu zapieprzał aż miło. Chłopak ma naprawdę ogromny potencjał.

Trzynaste miejsce - śledziłeś losy Polonii w poprzednim sezonie? Gdyby po awansie do pucharów pozbył się tego oszołoma Grembockiego, to pozycja byłaby dużo lepsza. Ten niby trener nasprowadzał tyle szrotu i tak popsuł atmosferę w drużynie, że Bakero musiał to naprawiać przez kilka miesięcy. Na razie idzie w dobrym kierunku, bo tak jak pisałem kiedyś, wreszcie Polonia gra ładnie dla oka - co nie zdarzało się od kilku lat.
Głowacki rozegrał w kadrze 21 meczy,zobaczymy czy Dziewicki wyrobi sobie taką samą markę u siebie w kraju.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując