No i jeszcze w kolejnym wywiadzie prezes wspomina o "bombie transferowej", która ma przyciągną na trybuny kibiców. Mówi, ze albo jeszcze w tym oknie albo w zimie. Super
Jednak w innym pytaniu mówi, że teraz priorytetem jest jeszcze środkowy obrońca więc wydaje mi się, że owa bomba wystrzeli najbliższej zimy. Szczególnie, że na razie nie ma gdzie tych kibiców przyciągnąć, przecież nie na SS czy do Lubina
Dobra robota i oby tak dalej. No i nie zostawiać zawodników samych sobie, bo zbytnio zaznajomią się naszą młodzieżą i częściej spotykani będą w Cieniu czy we Franiu niż w kadrze meczowej. Do roboty Panowie, pokażcie na co Was stać!