Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31836
Stary 26.07.2010, 13:35
No i jeszcze w kolejnym wywiadzie prezes wspomina o "bombie transferowej", która ma przyciągną na trybuny kibiców. Mówi, ze albo jeszcze w tym oknie albo w zimie. Super

Jednak w innym pytaniu mówi, że teraz priorytetem jest jeszcze środkowy obrońca więc wydaje mi się, że owa bomba wystrzeli najbliższej zimy. Szczególnie, że na razie nie ma gdzie tych kibiców przyciągnąć, przecież nie na SS czy do Lubina

Dobra robota i oby tak dalej. No i nie zostawiać zawodników samych sobie, bo zbytnio zaznajomią się naszą młodzieżą i częściej spotykani będą w Cieniu czy we Franiu niż w kadrze meczowej. Do roboty Panowie, pokażcie na co Was stać!
Odpowiedz cytując