Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3976
Stary 26.07.2010, 13:30
Problem tokenem :

1:wchodzisz w wlasciwosci w skrocie do football menager
2:Masz tam taka linijke Football Manager 2010\fm.exe"
3:robisz tak Football Manager 2010\fm.exe" --reset_preferences
4ajesz zastosuj ,wchodzisz w gre bez zadnych juz klopotow
5:Jak bedziesz wchodzil drugi raz na fm to odznacz ta linijke do
Football Manager 2010\fm.exe"

Zadnych reinstali!!!!


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując