Problem tokenem :
1:wchodzisz w wlasciwosci w skrocie do football menager
2:Masz tam taka linijke Football Manager 2010\fm.exe"
3:robisz tak Football Manager 2010\fm.exe" --reset_preferences
4

ajesz zastosuj ,wchodzisz w gre bez zadnych juz klopotow
5:Jak bedziesz wchodzil drugi raz na fm to odznacz ta linijke do
Football Manager 2010\fm.exe"
Zadnych reinstali!!!!