mitmichael napisał(a):

Wisła póki co pozyskała siedmiu zawodników, wkrótce też do zespołu dołączy jeszcze przynajmniej jeden gracz na pozycję stopera. Możliwe jest też, że zostanie przeprowadzony jeszcze jakiś transfer. -
Pamiętajmy, że kluby zachodniej Europy dopiero teraz otwarły okno transferowe. To oznacza, że będą teraz szukali klubów, do których będą mogli wypożyczyć zawodników, nie mieszczących się w ich kadrach -
Z tego wynika, ze ani nie chodzi o Chaveza ani o Elsnera bo Elsner z Al-Arabi a Chavez z Platense
|
Ten komentarz dotyczył dodatkowego transferu, prócz stopera...
Czytaj ze zrozumieniem.