Jodłowiec i Mierzejewski to jest dwóch graczy co by mieli podstawowa 11 w Wisle/Lechu/Legii
Radek tez ale z 3-4 lata temu
Gołebiewski może ale za 2-3 lata
Ebi to wielka niewiadoma
Trałka, Dziewicki, Brzyski, Gancarczyk

Proszę cię
Skład macie na walkę o 4 miejsce z Jagą czy Zagłębiem