Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1288
Stary 26.07.2010, 13:06
Jodłowiec i Mierzejewski to jest dwóch graczy co by mieli podstawowa 11 w Wisle/Lechu/Legii
Radek tez ale z 3-4 lata temu
Gołebiewski może ale za 2-3 lata
Ebi to wielka niewiadoma
Trałka, Dziewicki, Brzyski, Gancarczyk
Proszę cię
Skład macie na walkę o 4 miejsce z Jagą czy Zagłębiem
Odpowiedz cytując