Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1286
Stary 26.07.2010, 13:01
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Nie z Przyrowskim, tylko z Gliwą.

Wiesz, wydaje mi się, że z Bełchatowa tylko co najwyżej jeden będzie miał pewne miejsce w składzie.

Gliwa - Mynar / Tosik, Jodłowiec, Dziewicki / Pietrasiak, Brzyski - Mierzejewski, Mayoral, Trałka, Bruno / Gancarczyk - Smolarek - Gołębiewski
Aha i to jest skład na Mistrza Polski
Odpowiedz cytując