PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Nie z Przyrowskim, tylko z Gliwą.
Wiesz, wydaje mi się, że z Bełchatowa tylko co najwyżej jeden będzie miał pewne miejsce w składzie.
Gliwa - Mynar / Tosik, Jodłowiec, Dziewicki / Pietrasiak, Brzyski - Mierzejewski, Mayoral, Trałka, Bruno / Gancarczyk - Smolarek - Gołębiewski
|
Aha i to jest skład na Mistrza Polski
