Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 26.07.2010, 12:48
Obawy są z tego powodu, że Lech się męczył z tym Interem Baku. Teraz wszyscy uważają, że z Wisłą będzie to samo. Nie ma co kalkulować. Wychodzimy na SS, ładujemy rywalowi 3 bramki i jedziemy do Azerbejdżanu na wycieczkę.