Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4683
Stary 26.07.2010, 12:23
legia.com napisał(a):
'Jędza' w kadrze na Kamerun!
W poniedziałek trener Franciszek Smuda ogłosił nazwisko ostatniego zawodnika, który otrzymał powołanie na mecz z Kamerunem. Jest nim obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk.

"Jędza" pierwszy raz otrzymał powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że wcześniej "Franz" powołał również Maciejów Iwańskiego i Rybusa.

Spotkanie Polska - Kamerun odbędzie się 11 sierpnia w Szczecinie.
10 znaków...
Odpowiedz cytując