|
Banita
Offline
|
#4683

26.07.2010, 12:23
|
legia.com napisał(a):
'Jędza' w kadrze na Kamerun!
W poniedziałek trener Franciszek Smuda ogłosił nazwisko ostatniego zawodnika, który otrzymał powołanie na mecz z Kamerunem. Jest nim obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk.
"Jędza" pierwszy raz otrzymał powołanie do seniorskiej reprezentacji Polski. Przypomnijmy, że wcześniej "Franz" powołał również Maciejów Iwańskiego i Rybusa.
Spotkanie Polska - Kamerun odbędzie się 11 sierpnia w Szczecinie.
|
10 znaków...
|
|