WislaOnly napisał(a):

|
Legia wymieniła połowę składu
|
Nie chcę offtopować, ale wkradł się tu "błąd", bo tak naprawdę Legia wymieniła praktycznie cały skład...
28 kolejka: Wisła - Legia
Mucha - Rzeźniczak, Szala, Astiz, Kiełbowicz - Szałachowski, Borysiuk, Jarzębowski, Iwański, Rybus - Grzelak
(Muchy, Szali, Jarzębowskiego i Grzelaka w Legii już nie ma)
sparing z Bordeaux:
Antolović - Jędrzejczyk, Kneżević, Astiz, Wawrzyniak - Manu, Borysiuk, Vrdoljak, Iwański, Cabral - Mezenga
sparing z PSG:
Machnowskij - Jędrzejczyk, Knezević, Wawrzyniak, Komorowski - Manu, Borysiuk, Vrdoljak, Cabral, Rybus - Mezenga