Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31827
Stary 26.07.2010, 12:14
Ups, a ja liczylem na 2 klasowych stoperow...czyli jednak beda "jaja" w obronie w rundzie jesiennej . Zostajemy z Cleberem(ktory przechodzi na emeryture i ktory jest po 2 ciezkich kontuzjach, a wyglada ze to nie koniec), Kowalskim(poziom I-szo ligowy), Bunoza(zupelna niewiadoma) i ...? Chavez? Chyba jedyny w miare rozsadnie prezentujacy sie stoper. Bedzie ciekawie w tym sezonie, zwlaszcza w IV rundzie el. do LE, gdzie trafimy na zespol z innej bajki. Zobaczymy kogo jednak zakontraktuja.

P.S - Ja rozumiem, ze pieniadze na wykup wypozyczonych zawodnikow sa juz odlozone/zamrozone. Zeby nie bylo potem takiej sytuacji, ze ktos sie sprawdzi, a nas nie stac na wykup(bo wszystkie warunki chyba ustalilismy przed wypozyczeniem ?).
Odpowiedz cytując