mateusz212 napisał(a):

|
ja oglądałem na Orange i Basałaj powiedział, że to napewno nie ostatni transfer.
|
A A.Ochalik na to
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/moz...wiadomosc.html
Rzecznik prasowy Wisły Kraków, Adrian Ochalik, w wywiadzie dla stacji telewizyjnej Orange Sport Info przyznał, iż krakowską drużynę wzmocni jeszcze jeden zawodnik.
- Możemy liczyć na jeszcze jeden transfer do Wisły w tym okienku - powiedział Ochalik.
Nie o Elsnera mu chodzi w tym wypadku.