Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31823
Stary 26.07.2010, 11:51
mateusz212 napisał(a):Wyświetl post
ja oglądałem na Orange i Basałaj powiedział, że to napewno nie ostatni transfer.
A A.Ochalik na to
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/moz...wiadomosc.html

Rzecznik prasowy Wisły Kraków, Adrian Ochalik, w wywiadzie dla stacji telewizyjnej Orange Sport Info przyznał, iż krakowską drużynę wzmocni jeszcze jeden zawodnik.
- Możemy liczyć na jeszcze jeden transfer do Wisły w tym okienku - powiedział Ochalik.

Nie o Elsnera mu chodzi w tym wypadku.
Odpowiedz cytując