pan Dudi napisał(a):

(a, no i jak już się tak chwalisz tą poprawną polszczyzną, to fajnie by było, gdyby to nie były czcze przechwałki, a jak widać na przykładzie powyższego zdania, wcale z tą poprawną pisownią nie jest u Ciebie tak dobrze, jak pewnie myślisz, że jest)
|
Wybacz, specjalnie dla Ciebię zdejmę mój podpis. Mam nadzieję, że wtedy nic nie będzie rozpraszało Twojej uwagi przed moniotrem i skupisz się na merytoryce wypowiedzi, a nie głupich nic niewnoszących do dyskusji docinkach, za które powinieneś zostać stosownie ukarany.