Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 26.07.2010, 11:15
Ja czekam wreszcie, aż ktoś ruszy głową i uruchomi oficjalne transmisje dobrej jakości z konferencji.
2010r, a strona oficjalna nie prowadzi transmisji video z takich wydarzeń, a powinna.
Odpowiedz cytując