Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13062
Stary 26.07.2010, 10:40
Tylko weź tutaj podpisz umowę wynajmu na 5mln, przy czym stadion przez długi czas może nie być ukończony.
Wątpię, aby miasto zgodziło się na umowę, w której zawarta byłaby klauzula: "Wisła płacić będzie pełną kwotę wynajmu dopiero od chwili, gdy cały stadion spełni wymogi klasy Elite. Do tego czasu kwota wynosić będzie 10% pełnej opłaty."
Miasto zapewne chce umowę już teraz, aby Wisła zaczęła płacić kasę i sama zajęła się dokończeniem stadionu... Miasto nawet nie wie, ile wynosić będzie ta opłata. 1% od wartości, tylko nie wiadomo jakiej. Wisła podpisze, a nagle okaże się, że trzeba płacić 10mln za jedną trybunę?
Odpowiedz cytując