maci0s napisał(a):

widzisz tak to z nimi jakoś jest ze mimo, że mają swoje to i tak sie pchają na nasze:]
zresztą sam zobaczysz.. chociaż mam nadzieje ze dzisiaj admin przynajmniej wyłączy czat... nie będe musiał czytac kim jest i co robi czyjas matka... ;/
|
się zobaczy, może nie będzie tak źle i wybacz że na Ciebie aż tak najechałem... pozdrawiam,