Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31812
Stary 26.07.2010, 10:36
WislaOnly napisał(a):Wyświetl post
Więc następnym razem trzeba się określić, bo później wychodzą dziwne rzeczy. A tak poważnie, to po co pyrlandia i Lki mają oglądać naszą konferencję prasową! Swoich nie mają...

widzisz tak to z nimi jakoś jest ze mimo, że mają swoje to i tak sie pchają na nasze:]

zresztą sam zobaczysz.. chociaż mam nadzieje ze dzisiaj admin przynajmniej wyłączy czat... nie będe musiał czytac kim jest i co robi czyjas matka... ;/

PS. Dzięki za życzenia, myśle, że w życzeniach odosobniony nie jesteś...
Odpowiedz cytując