WislaOnly napisał(a):

Więc następnym razem trzeba się określić, bo później wychodzą dziwne rzeczy. A tak poważnie, to po co pyrlandia i Lki mają oglądać naszą konferencję prasową! Swoich nie mają...
|
widzisz tak to z nimi jakoś jest ze mimo, że mają swoje to i tak sie pchają na nasze:]
zresztą sam zobaczysz.. chociaż mam nadzieje ze dzisiaj admin przynajmniej wyłączy czat... nie będe musiał czytac kim jest i co robi czyjas matka... ;/
PS. Dzięki za życzenia, myśle, że w życzeniach odosobniony nie jesteś...
