maci0s napisał(a):

nie mówie ze ty jestes pokemonem i ludzie z tego forum... ale jak wejdziesz to zobaczysz ilu będzie z pyrlandii napinaczy lub legionistów...
ta strona ma zawsze relacje online i nie raz juz byly linki podawane w temacie "oglądaj mecze Wisły", wystarczyłoby 3 strony cofnąc i znaleźć a tak pyry mają na tacy wszystko...
|
Więc następnym razem trzeba się określić, bo później wychodzą dziwne rzeczy. A tak poważnie, to po co pyrlandia i Lki mają oglądać naszą konferencję prasową!

Swoich nie mają...