moskit napisał(a):

Dzięki serdeczne!
maci0s napisał(a):

|
Po co to podajesz? Chcesz coś oglądnąć? W ten sposób będziesz miał 1000 pokemonów, którzy zamulą serwer i jeszcze będą na czacie dyskoutowac...;/
|
maciOs tobie się od tej sławy w wełnie nie poprzewracało? Jeżeli twierdzisz, że ludzie siedzący na tym forum są pokemonami, to ja Ci życzę permanentnego i sram na to co ty wiesz...