Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31804
Stary 26.07.2010, 10:09
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o Chaveza wyczytałem gdzieś że są jakieś problemy z papierami z jego klubu tzn wynikły jakieś niejasności nowe, więc nie wiem czy to dla tego to tyle trwa z tym przylotem...
dlatego właśnie ta sprawa się tak długo ciągnie...
Odpowiedz cytując