Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31803
Stary 26.07.2010, 09:53
Jeśli chodzi o Chaveza wyczytałem gdzieś że są jakieś problemy z papierami z jego klubu tzn wynikły jakieś niejasności nowe, więc nie wiem czy to dla tego to tyle trwa z tym przylotem...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując