Reser napisał(a):

|
A co panie Dudi, Basałaj do spółki z Cupiałem na stać na trybunie i zaganiać robotników do pracy? Ochłońcie ludzie bo w tym przypływie emocji takie pierdoły piszecie, że masakra.
|
no, jeśli idzie o pisanie pierdół, to właśnie zdobyłeś żółtą koszulkę lidera. Zastanów się- bat to jedyny sposób nadzoru nad budową?
(a, no i jak już się tak chwalisz tą poprawną polszczyzną, to fajnie by było, gdyby to nie były czcze przechwałki, a jak widać na przykładzie powyższego zdania, wcale z tą poprawną pisownią nie jest u Ciebie tak dobrze, jak pewnie myślisz, że jest)
Cytat:
|
Za kulisami wygląda to pewnie trochę inaczej, bo gdyby było pokojowo, to Wisła podpisałaby umowę dzierżawy, a nie zrobiła jeszcze tego.
|
I właśnie niewiadomo jak to traktować. Czy to dobry, czy zły ruch z naszej strony. Nie odbieramy, bo każdy jest świadomy błędów, których ta budowa jest pełna. Z drugiej strony, dalej nie jesteśmy oficjalnym operatorem tego stadionu, więc, dzieje się to, o czym piszesz, czyli nie możemy zbytnio w jego sprawie interweniować.
Niemniej uważam, że klub popełnia tu grzech zaniechania, za który będziemy długo płacić.