Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
31801
26.07.2010, 09:39
JarekTSW
napisał(a):
na zywo konferencja Wisly na orange sport info?
To zajebiscie wlasnie mialem dzis do nich pisac czy bylo by mozliwe transmitowanie konferencji Wisly u nich
Czy bedzie prezentacja pierwszej druzyny to nie wiem ale konferencja z Wilkiem i Riosem na pewno. Dzisiaj punkt 12:00. Chyba juz z 3 razy powtarzali na OSI prezentacje Lecha wiec moze nie beda gorsi i pokaza na zywo prezentacje Wisełki.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael