Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31797
Stary 26.07.2010, 09:25
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
No to czekamy. Warunki kontraktu zaakceptował wiec tylko wpadnie i machnie podpisik

PS: Cos teraz mowili w Orange Sport Info, ze o 12:00 na ich kanale prezentacja Wisły - czy to prawda? Bo nie słyszałem, zeby juz była
Konferencja z Wilkiem i Riosem... Prezentacja Wisły jutro o 9 rano....
Odpowiedz cytując