mitmichael napisał(a):

No to czekamy. Warunki kontraktu zaakceptował wiec tylko wpadnie i machnie podpisik 
PS: Cos teraz mowili w Orange Sport Info, ze o 12:00 na ich kanale prezentacja Wisły - czy to prawda? Bo nie słyszałem, zeby juz była
|
Konferencja z Wilkiem i Riosem...

Prezentacja Wisły jutro o 9 rano....
