Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
FevPL
Member
Od: 04.2010
Offline
#
31793
26.07.2010, 09:10
Patrząc na ten skrót przypomniała mi się największa zaleta Marcelo
http://www.youtube.com/watch?v=0EmGN3B1Zv4
(2:07 na filmiku)
FevPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do FevPL
Znajdź inne posty napisane przez FevPL