Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
31784
26.07.2010, 07:30
Pan Basałaj chce zbudować siec skautów. Ja czytając forum widzę kilku kandydatów. Znajomość prześwietlania piłkarzy ogromna, doświadczenie z FM w negocjacjach ogromna. Jest w czym wybierać , jestem optymistą. Będziemy mieli Mega Scouting.
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo