Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31780
Stary 26.07.2010, 02:11
E, że jak? Dośrodkować nie umie? Nie wiem kolego czy ty ten same mecze oglądałeś. Można doczepić się do jego dryblingu albo powiedzieć, że nie był przetestowany przeciwko bardziej wymagającym rywalom, ale jego kąśliwe piły z dośrodkowań >>>>>>>>>>> baloniki Alvareza (którego mimo wszystko bardzo ceniłem).
Ostatnio edytowane przez s1mone : 26.07.2010 o godz. 02:14.
Odpowiedz cytując