biała gwiazda napisał(a):

Bunoza("ten straszny drewniak ze sparingów" )- ktoś już to pisał że kibice z tamtej ligi byli zdziwieni że poszedł tylko do Wisły a nie jakiegoś lepszego klubu. Wróżą mu niezłą karierę
|
Tak w ramach porównania, ile są warte tego typu informacje z for internetowych - sprawdź sobie gdzie dzieciaki od nas chciały sprzedać "za karę" Małeckiego. Albo nie, sam Ci podpowiem - do pierwszej ligi angielskiej. Mieliśmy go tam wypożyczyć ( bo jest bez formy ), a potem sprzedać za jakieś dwie bański euro. Rozumiesz żart? Geniusze od nas chciały wysłać Małeckiego bez formy do ligi, w której nie poradził sobie Kosowski, żeby tam się wypromował.
Więcej - mamy tu fanklub Wojciecha Łobodzińskiego. Gdyby ktoś akurat trafił na ich posty mógłby dojść do wniosku, że to bardzo szybki, solidny pomocnik z niezłą techniką i dobrą kiwką (szkoda, że tylko jedną).
A gdyby kilka lat temu ktoś z Palermo zapytał tutaj o Matusiaka...
To co, nasze forum mniej poważne?
Więc takie argumenty można sobie wsadzić do jednego porcelanowego pudła razem z doniesieniami "Faktu" i pociągnąć za sznurek.
Co nie znaczy, że Bunoza nie może wypalić - oby. Ale skoro na razie brak sensownych argumentów za, to może warto byłoby się zabezpieczyć? Na przykład kupując dla odmiany stopera, o którym wiadomo że nie kopie się po czole z innych źródeł niż fora internetowe?
Możemy tak długo, ale sens chyba rozumiesz, prawda?
emjot - jest poziom merytorycznego dna, Ty pukasz od spodu. Nie masz nic do napisania, to po co się produkujesz? Po co piszesz
o mnie w temacie transferowym?