Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31771
Stary 25.07.2010, 23:44
biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Bunoza("ten straszny drewniak ze sparingów")- ktoś już to pisał że kibice z tamtej ligi byli zdziwieni że poszedł tylko do Wisły a nie jakiegoś lepszego klubu. Wróżą mu niezłą karierę
Tak w ramach porównania, ile są warte tego typu informacje z for internetowych - sprawdź sobie gdzie dzieciaki od nas chciały sprzedać "za karę" Małeckiego. Albo nie, sam Ci podpowiem - do pierwszej ligi angielskiej. Mieliśmy go tam wypożyczyć ( bo jest bez formy ), a potem sprzedać za jakieś dwie bański euro. Rozumiesz żart? Geniusze od nas chciały wysłać Małeckiego bez formy do ligi, w której nie poradził sobie Kosowski, żeby tam się wypromował.
Więcej - mamy tu fanklub Wojciecha Łobodzińskiego. Gdyby ktoś akurat trafił na ich posty mógłby dojść do wniosku, że to bardzo szybki, solidny pomocnik z niezłą techniką i dobrą kiwką (szkoda, że tylko jedną).
A gdyby kilka lat temu ktoś z Palermo zapytał tutaj o Matusiaka...

To co, nasze forum mniej poważne?

Więc takie argumenty można sobie wsadzić do jednego porcelanowego pudła razem z doniesieniami "Faktu" i pociągnąć za sznurek.

Co nie znaczy, że Bunoza nie może wypalić - oby. Ale skoro na razie brak sensownych argumentów za, to może warto byłoby się zabezpieczyć? Na przykład kupując dla odmiany stopera, o którym wiadomo że nie kopie się po czole z innych źródeł niż fora internetowe?

Możemy tak długo, ale sens chyba rozumiesz, prawda?

emjot - jest poziom merytorycznego dna, Ty pukasz od spodu. Nie masz nic do napisania, to po co się produkujesz? Po co piszesz o mnie w temacie transferowym?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.07.2010 o godz. 23:50.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując