gress napisał(a):

|
Obawiam się, że takie podpisy nie są pełnowartościowe i łatwo podważyć ich wiarygodność. Wystarczy że każdy podpisze się za całą rodzinę i już będziemy mieli tysiące niewiele wartych podpisów. Natomiast te zbierane na meczu powinny mieć inny wydźwięk.
|
no zgodzę z tym, bardzo chciałbym złożyć podpis pod tą petycją, ale niestety mieszkam w Lublinie i przyjazd do Krakowa nie jest dla mnie zawsze możliwy ze względu na problemy finansowe, mógłbym wysłać ewentualnie pocztą podpisy również z Lublina
