Cytat:
Euzebiusz Smolarek za porozumieniem stron rozwiązał dziś wieczorem kontrakt z Kavalą. Polski napastnik związał się z greckim klubem w grudniu 2009 roku. Po dobrym początku coraz częściej rozpoczynał mecze na ławce rezerwowych - zagrał w barwach Kavali 15 spotkań i zdobył trzy bramki.
Nowy trener Kavali Dragomir Okuka zapewniał, że chce go zatrzymać w zespole, ale były na to małe szanse, bo władze greckiego klubu chciały się go pozbyć. Smolarek był bowiem jednym z najlepiej zarabiających zawodników w Kavali, która przechodzi poważne kłopoty finansowe.
Wysłaliśmy mu do zaakceptowania dwuletnią umowę, której warunki ustaliliśmy już wcześniej - mówi właściciel Czarnych Koszul Józef Wojciechowski.
|
Jeżeli Józio mówi prawdę, to Smolarka w Wiśle nie zobaczycie.