Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31768
Stary 25.07.2010, 23:24
Dajcie sobie już spokój bo to jest taka dyskusja o niczym.Tak w zimie będzie można podyskutować jak to wszystko się prezentuje.
Co nie zmienia faktu że te ruchy są dla mnie niepewne i nie mam pojęcia czy będziemy grać lepiej, tak samo czy gorzej niż w zeszłym sezonie.

biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Ale i 'rozwalili" jak przychodził Skorża naszego najlepszego gracza Kubę Błaszczykowskiego i jakoś świat się nie zawalił.
I chyba wreszcie przyznasz że tej padaki jaką grali nasi piłkarze w zeszłym sezonie nie można było oglądać. Więc wole rewolucje w składzie i to że nasze gwiazdki nie czują się tak pewnie i mają z kim rywalizować o miejsce w składzie niż zostawienie Marcelo,Głowy i w dalszym ciągu brak ławki, konkurencji. Liczę na merytoryczną, popartą faktami odpowiedź w twoim wykonaniu.
Bałszczu nie miał z kim za bardzo grać więc jego ubytek nie wiele zmienił - natomiast faktem jest że tego nie dało się oglądać i tylko dlatego z nadzieją patrzę na przyszłość.


Reser napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Józio mówi prawdę, to Smolarka w Wiśle nie zobaczycie.
Uff - jest taki niewielki procent grajków których po prostu nie trawię i Ebi się do nich zalicza
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 25.07.2010 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując