Dajcie sobie już spokój bo to jest taka dyskusja o niczym.Tak w zimie będzie można podyskutować jak to wszystko się prezentuje.
Co nie zmienia faktu że te ruchy są dla mnie niepewne i nie mam pojęcia czy będziemy grać lepiej, tak samo czy gorzej niż w zeszłym sezonie.
biała gwiazda napisał(a):

Ale i 'rozwalili" jak przychodził Skorża naszego najlepszego gracza Kubę Błaszczykowskiego i jakoś świat się nie zawalił.
I chyba wreszcie przyznasz że tej padaki jaką grali nasi piłkarze w zeszłym sezonie nie można było oglądać. Więc wole rewolucje w składzie i to że nasze gwiazdki nie czują się tak pewnie i mają z kim rywalizować o miejsce w składzie niż zostawienie Marcelo,Głowy i w dalszym ciągu brak ławki, konkurencji. Liczę na merytoryczną, popartą faktami odpowiedź w twoim wykonaniu.
|
Bałszczu nie miał z kim za bardzo grać więc jego ubytek nie wiele zmienił

- natomiast faktem jest że tego nie dało się oglądać i tylko dlatego z nadzieją patrzę na przyszłość.
Reser napisał(a):

|
Jeżeli Józio mówi prawdę, to Smolarka w Wiśle nie zobaczycie.
|
Uff

- jest taki niewielki procent grajków których po prostu nie trawię i Ebi się do nich zalicza