No to ciekawe ze ktos tu pisal ze Bunoza interesowalo sie Basel czy Dinamo Zagrzeb.
Ostatnio zastanawialem sie jak Kaspreczak musi na nowo budowac nasza defensywe skoro wydarto z niej 2 klasowych zawodnikow.I to takich ktorych trudno zastapić.I teraz ktoż mialby przyjsc na ich miejsce i za ile

zeby to bylo równo ...
nie wiem z poczatku czarno widzialem nasza obrone ale jak poczytalem pare postow o Bunozie to modle sie zeby to byl ktos w polowie tak dobry jak Marcelo ( najlpeszy obronca w Lidze od dawien dawna ),a sprawe z Chavezem zalatowiono i to jak najszybciej zeby on mogl sie zgrywac z zespołem.