Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31766
Stary 25.07.2010, 23:14
No to ciekawe ze ktos tu pisal ze Bunoza interesowalo sie Basel czy Dinamo Zagrzeb.

Ostatnio zastanawialem sie jak Kaspreczak musi na nowo budowac nasza defensywe skoro wydarto z niej 2 klasowych zawodnikow.I to takich ktorych trudno zastapić.I teraz ktoż mialby przyjsc na ich miejsce i za ile zeby to bylo równo ...

nie wiem z poczatku czarno widzialem nasza obrone ale jak poczytalem pare postow o Bunozie to modle sie zeby to byl ktos w polowie tak dobry jak Marcelo ( najlpeszy obronca w Lidze od dawien dawna ),a sprawe z Chavezem zalatowiono i to jak najszybciej zeby on mogl sie zgrywac z zespołem.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując