|
Patrze i nie dowierzam! Wolfy i wszyscy inni, co wy możecie wiedzieć o tych zawodnikach. Wszystko zweryfikuje liga! To o czym gadacie nie ma w ogóle sensu i tylko powoduje złość u niektórych forumowiczów. A Ty Wolfy ciesz się, że mamy przynajmniej takich zawodników bo wyobraź sobie że kolejny raz mogli by ściągać piłkarzy z kartą w ręku, czyli jak popadnie. A gadanie że Legia i Lech wzmocniły się bardziej jest co najmniej nie uzasadnione. Legia wymieniła połowę składu, fakt, ciekawi piłkarze ale wszystko pokaże liga, zresztą Skorża ma wymarzonego wysokiego napastnika czyli jaka taktyka...? posłać świecę i niech się dzieje. Lech- przez dwa ostatnie lata ciągle się osłabia i gadanie, że Wichniar jest zbawcą jest śmieszne, ludzie najpewniej on tu przyszedł skończyć karierę, z sentymentu, to tak samo jakby wszystko, cały napad zależał od Żurawia, myślcie!! Mają dwóch i pól napastnika i oni są tak wielcy że będziemy na kolana padać przed nimi... :/
Wszyscy czekamy na podpisanie nowych obrońców, a co do tego wielkiego napastnika to moimi zdaniem- NIE MA SZANS!!!
|