Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31760
Stary 25.07.2010, 22:21
Moim skromnym zdaniem Smolarek byłby ogromnym wzmocnieniem i nie ma co dywagować czy jest w formie czy nie ten koleś jest o kilka klas przed większością naszej ligi.
Odpowiedz cytując