|
Narazie w pomocy i ataku mamy minimum - czyli 2 pilkarzy na pozycje. Kirm/Malecki, Sobol/Wilk, Gargula,Jirsak, Brozek,Paljic, Zurawski/Rios, Brozek/Boguski.
Dziury sa, ale niewielkie, w obronie. Brakuje nam w sumie lewego obroncy, ale przy mozliwosciach Pietii - tu mamy jednak spokoj.
Generalnie paniki nie ma, sklad niezly i optymistycznie mozna patrzec na runde jesienna.
|