Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3964
Stary 25.07.2010, 21:44
Powiedzcie mi proszę jedno...jak to jest, że w pierwszej połowie, moi zawodnicy grają koncert. Prowadzę do przerwy 2:0. Później, w II połowie jestem coraz bardziej tłamszony. w 75 minucie dostaje kontaktowego gola, oczywiście minutkę czy dwie poźniej zawsze komuś wyjdzie strzał życia i jest 2:2. Po 5 minutach dostałem karnego, którego wykorzystałem...i co? oczywiście po dwóch minutach kolejna bramka sezonu i znów remis.. Mnie poprostu ****ica strzela jak coś takiego się dzieje. Nie majstrowałem za bardzo w taktyce ani nic...makabra!!
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując