|
piszesz ze Legia sciagnela pilkarzy ze swietnymi osiagnieciami, to przytocz mi osiagniecia nowych piłkarzy warszawskiego klubu
a Wisla sciagnela no-name
Jovanic,Cikos,Bunoza, Rios juz z wystepami w reprezentacjach mlodziezowych, czy seniorskich jak Jovanic ( 1 krotki wystep)
tylko Pjalic to no-name
PS.
pewnie gdyby Wisła sciagnęla jakies 30 czy starszego z osiagnieciami (z nazwiskiem) to pewnie bys mowil ze emeryt, ze stary, ze bez nogi itp
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 25.07.2010 o godz. 21:43.
|