|
A ja mam nadzieje ze smolarek do nas nie przyjdzie, pytam sie po co?! W napadzie mamy juz 5 zawodników- żurawski, brożek, boguski, malecki rios. Takze nikogo wiecej nie potrzebujemy bo po co?tak naprawde to potrzebuje dwóch środkowych obrońców i mamy porządną ekipa na lige i oby na faze grupową ligi europejskiej!!!
|