Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
 
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31743
Stary 25.07.2010, 21:09
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie porównuj Wichniarka z Pajliciem. Możesz z Żurawskim, możesz ze Smolarkiem, Krzynówkiem, ale nie z jakimś kompletnym piłkarskim no-namem, który nigdy niczego w piłce nie osiągnął.
Wichniarek trochę jednak grał w pierwszej Bundeslidze, grał i strzelał bramki. To jest zupełnie inny rozmiar kapelusza, tych graczy dzieli przepaść. Zanim znów ośmieszysz się takimi porównaniami, to sprawdź lepiej ile bramek strzelił Wichniarek w Bundeslidze. To nie jest przypadek, ani jeden "sezon konia". Gość ma renomę, na którą latami pracował. I widać to w Amice, bo jak na razie robi im 90% gry w ofensywie. Bez niego jest tam chaos i anarchia, próbują wbiec z piłką do bramki.
Paljic jest no-namem dla nas gdyż jesteśmy Polakami i większość nie śledzi dokładnie 1 jak i 2 Bundesligi, np. ja potrafie wymienić bardzo dużo piłkarzy z naszej 1 ligi, a z 2 bundesligi prawdopodobnie kilku. Kedź do Angli, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Belgii, Holandii i spytaj o Wichniarka, dam sobie pyte odciąć, że 99% osób zainteresowanych piłką nożną nigdy o nim nie slyszała
Odpowiedz cytując