Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
17338
25.07.2010, 21:07
Ktos oglądał festiwal muzyki rosyjskiej na TVP2 1cześć
Jak nazywał sie wystepujący na końcu zespoł (3 dziewczyny )
Ostatnio edytowane przez 1986 : 25.07.2010 o godz. 21:10.
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW
TYLKO WISŁA
Anty Jude
1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1986
Znajdź inne posty napisane przez 1986