Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17338
Stary 25.07.2010, 21:07
Ktos oglądał festiwal muzyki rosyjskiej na TVP2 1cześć

Jak nazywał sie wystepujący na końcu zespoł (3 dziewczyny )
Ostatnio edytowane przez 1986 : 25.07.2010 o godz. 21:10.
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW


TYLKO WISŁA
Anty Jude
Odpowiedz cytując