Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31736
Stary 25.07.2010, 20:57
adikos1906 napisał(a):Wyświetl post
Oj panowie przyznam - boje się, że ten oto piłkarz będzie tym 'hitem transferowym'

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Tak jak wspominałem kilka dni temu
Niejaki Bohdan Krzyżanowski, którego prawdziwe personalia nie są znane (niektórzy mają poważne podejrzenia co do jego osoby) napisał komentarz na kanale WisłaKrakowSA na YT, w którym pisał, że nowym piłkarzem Wisły ma być właśnie Smolarek.

Z mojej perspektywy jest to mało prawdopodobne. Prezesem został Basałaj, w klubie jest wielu nowych ludzi na stanowiskach i nie sądzę żeby chcieli hodować "pasożyta" łakomego na kasę, który jest w tej chwili bez formy kompletnie. Smolarek sam zmarnował sobie karierę i jest melodią przeszłości polskiej reprezentacji i Borussi Dortmund. W tej chwili Żurawski, choć jest starszy, bije go na głowę doświadczeniem, umiejętnościami.
Odpowiedz cytując