adikos1906 napisał(a):

Tak jak wspominałem kilka dni temu

Niejaki Bohdan Krzyżanowski, którego prawdziwe personalia nie są znane (niektórzy mają poważne podejrzenia co do jego osoby) napisał komentarz na kanale WisłaKrakowSA na YT, w którym pisał, że nowym piłkarzem Wisły ma być właśnie Smolarek.
Z mojej perspektywy jest to mało prawdopodobne. Prezesem został Basałaj, w klubie jest wielu nowych ludzi na stanowiskach i nie sądzę żeby chcieli hodować "pasożyta" łakomego na kasę, który jest w tej chwili bez formy kompletnie. Smolarek sam zmarnował sobie karierę i jest melodią przeszłości polskiej reprezentacji i Borussi Dortmund. W tej chwili Żurawski, choć jest starszy, bije go na głowę doświadczeniem, umiejętnościami.