Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
Od: 08.2006
Skąd: Chełm
Offline
#
31733
25.07.2010, 20:45
Jutro o 9 ma odbyć się sesja zdjęciowa sztabu szkoleniowego i zawodników.
O 12 zaś zaplanowana jest konferencja prasowa z udziałem nowych zawodników: Cezarego Wilka i Andresa Riosa.
http://www.wisla-online.pl/news/jutr...owa-wisly-1233
mario69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario69
Znajdź inne posty napisane przez mario69