|
no bo on jest dość szybki, jak na swój wzrost
szybki, silny, zwrotny, baaardzo agresywny i co ważne dobry technicznie - proszę, nie porownujcie go z Marcelo, taki gracz już raczej nam sie nie trafi nigdy - Bunoza jest bardzo dobry w defensywie, ale nie ma takich atutów z przodu, na lewej może grać, ale z przeciwnikiem, gdzie bronimy wyniku, gdyż za bardzo to on po skrzydle sprintem jak Alvarez biegać nie będzie
pisałem już to kiedyś (dzień po transferze), że to będzie spore wzmocnienie, to jakieś czpienie mnie wyzywały, że nie oglądałem go w meczach ligi chorwackiej itp, hehe, zobaczymy w czwartek...
jeśli Heniek go widział na treningach, to nie ma szans, żeby go nie wystawił z Azerami, chyba, że liczy na jakieś zgranie Clebera z Kowalskim, co tez jest śmieszne, bo zagrali ze sobą dwa razy...
|