Dariusz:
Na kiedy jesteś w stanie przygotować projekt owej petycji ? Czy istnieje możliwość aby udostępnić kopię petycji wraz z tabelą do zbierania podpisów (tak aby osoby mieszkające poza Krakowem mogły również się podpisać i przesłać listę) ? Wiele osób spoza Krakowa na pewno skorzystałoby z tej opcji.
PS.
Darek O. na prezydenta !
