Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1279
Stary 25.07.2010, 20:09
Oglądałem skrót meczyQarabag 1 - 1 Portadown i trzeba im przyznać grali dobrze jak nie powiedzieć bardzo dobrze.Szybko, skrzydłami tylko skuteczności im trochę brakowało.Teraz już nie jestem taki pewny wyniku.Jakbyśmy grali na Reymonta to całkiem inna gra ale na Hutniku...