|
Panowie, obecna sytuacja że mamy nie niektórych pozycach 3 zawodników myśle że jest przejściowa, do następnego okienka transferowego napewno sie wyjaśni kto ile jest wart i będzie wiadomo komu można podziękować. Jesteśmy w trakcie przebudowy drużyny. Oby tylko Kasper zdołał poukładać i ocenić umiejętności poszczególnych piłkarzy i zklecić drużyne na miarę awansu do grupy w L.E.
Potrzebujemy jeszcze obrońce który od razu wzmocniłby tą formację.
Chyba warto było przegrać Mistrza aby odświeżyć skład. Czuje że wyjdzie nam to na dobre. Musimy tylko przejść teraz tego może mało znanego ale za to niewygodnego przeciwnika jakim jest Karabach a później juz będzie chyba tylko lepiej.
Ostatnio edytowane przez julo : 25.07.2010 o godz. 19:53.
|