|
Ale tak samo jak nie wyszedł przeciwko Hannover 96 miał to gdzieś został ukarany i ma też to gdzieś, Mały już się nie zmieni a szkoda chłopak ma 22 lata i powinien zastanowić się co robi.
edit
Dałem tylko przykład, jak trener mu każe grać to powinien zagrać a nie strzelać focha "ja nie zagram nie chce mi się dzisiaj"
No właśnie nie wiem i też nikt nie wie tylko trenerzy,boss i ludzie najbliżsi i sam Patryk, chyba raczej się nie dowiemy.
Edit 2
Tak aby już odbić od sytuacji z Patrykiem, mam pytanie czy będzie prezentacja drużyny na nowy sezon?
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 25.07.2010 o godz. 19:44.
|