Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 25.07.2010, 19:22
spontants napisał(a):Wyświetl post
Widziałem aMICE jak daje dupy, ale WISŁA to nie amica i nie rozpisuj sie czasem dla przykladu o levadii... Ja jestem pewny i sie nie zdziwie , mozemy sie załozyc jak chcesz
O to że nie wygramy dwóch meczów łatwo przyjemnie i do zera
Bardzo chetnie
tylko sądzac po poziomie twojej wypowiedzi,
nie bardzo byłoby o co
bo zdaje się, ze jesteś jeszcze za młody na spozywanie alkoholu..