spontants napisał(a):

|
Widziałem aMICE jak daje dupy, ale WISŁA to nie amica i nie rozpisuj sie czasem dla przykladu o levadii... Ja jestem pewny i sie nie zdziwie , mozemy sie załozyc jak chcesz
|
O to że nie wygramy dwóch meczów łatwo przyjemnie i do zera

Bardzo chetnie
tylko sądzac po poziomie twojej wypowiedzi,
nie bardzo byłoby o co
bo zdaje się, ze jesteś jeszcze za młody na spozywanie alkoholu..