szprotson napisał(a):

A czy wiecie co wogole krzyczy Mały?
Może on biega i sobie jakaś piosenke nuci, a wy dorabiacie dalszą część
|
Wystarczyło,że w poprzednim sezonie już nie pamiętam czy na Sadloka czy Sobiecha krzyknął "Kim ty ku...a jesteś śmieciu" wystarczy?