Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6391
Stary 25.07.2010, 19:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
A czy wiecie co wogole krzyczy Mały?

Może on biega i sobie jakaś piosenke nuci, a wy dorabiacie dalszą część
Wystarczyło,że w poprzednim sezonie już nie pamiętam czy na Sadloka czy Sobiecha krzyknął "Kim ty ku...a jesteś śmieciu" wystarczy?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując