Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk
Offline
#
31717
25.07.2010, 18:59
a możesz podać klika źródeł,chętnie też się zapoznam. Cikos na razie wypalił (biorąc pod uwagę jedynie te kilka spotkań), Chevez raczej pewniak, a z tego co piszesz Buonza też b. dobry zawodnik.
a_r_e_n_a
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do a_r_e_n_a
Znajdź inne posty napisane przez a_r_e_n_a